Hans Schandl, Wr. Neustadt 20. Jh.
unberührte Aulandschaft, Öl auf Karton signiert H. Schandl 1976, 37 x 47 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 05.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.05. - 05.06.2013 |